Blog > Komentarze do wpisu

Kobieta w detalu - finał

Długo oczekiwany finał konkursu fotograficznego Kobieta w detalu kamienicy już za nami! Spieszymy z najświeższymi ploteczkami z przebiegu imprezy odbywającej się w pracowni artystycznej NEO. Z powodu dopiero co zakończonego remontu zmienił się wystrój wnętrza, zaskakujący dla znających to miejsce - wchodzących gości powitała różowa podłoga oraz Asia, która oficjalnie w imieniu naszej Grupy rozpoczęła imprezę.

W czasie gdy uczestnicy delektowali się pysznymi kanapkami, winem, oraz innymi napojami serwowanymi przez pana kelnera z Art. Deco oraz ewentualnie, w wolnej chwili, oglądaniem wystawy Szanowne Jury udało się na obrady  do mieszczącej się obok Herbaciani Przy Kominku. Mimo zróżnicowanych osobowości wszyscy jego członkowie raczej zgodnie i szybko wydali werdykt. Wśród zaproszonych gości wyraźnie zaznaczał się brak chorego Kamila Maćkowiaka, o którego zaproszeni licznie się rozpytywali. Na szczęście pozostali jurorzy w wywiadach z dziennikarzami nadrobili ten brak. Szczególne zasługi dla Re-Kultury ma tutaj pan Wojtek Bednarek, który szczerze wyznał, że „poziom nadesłanych prac był beznadziejny”(W tym miejscu grupa Re podkreśla, że konkurs był skierowany głównie do amatorów :D ).

Podczas gdy Jury, w którym zasiadali m. in. pan Waldemar Wolański, Andrzej Stanisławski oraz wymieniany już Wojciech Bednarek, delektowało się ciastem serwowanym w Herbaciarni Przy Kominku, zaproszeni goście słuchali prelekcji łódzkiego przewodnika Marcina Czyża dotyczącej Kobiet w innych miejscach niż kamienice. Charakterystyczny dla epoki strój fabrykanta w który ubrany był Pan Przewodnik zdecydowanie pomagał widowni skupić uwagę na wykładzie. Imprezę zakończyło uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu oraz drobnych upominków od naszej Grupy dla członków jury.

 

 

 

Decyzją jury:

 

Nagrodę Główną przyznano – Martynie Witosławskiej,

nagroda główna

Wyróżnienie – Marcie Łoniewskiej.

wyróżnienie

Niezależnie od obrad Jury przyznano dwie nagrody dodatkowe:

Nagroda Specjalna Herbaciarni Przy Kominku – Anna Kęsiak,

nagroda specjalna - herbaciarni przy kominku

Nagroda Specjalna Tomasza Sadzyńskiego – Martyna Witosławska.

(zdjęcie prezentowane wcześniej)

sobota, 09 października 2010, jakubdaros

Polecane wpisy

  • Noc Muzeów

     Już w tę sobotę, 14 maja, odbędzie się kolejna Noc Muzeów, na którą serdecznie zapraszamy. Warto "dokulturalnić" się lub wręcz "zrekulturować" :) zwied

  • Wesołych Świąt

  • dzień kobiet

    Z okazji Waszego święta, drogie panie, w imieniu wszystkich mężczyzn Grupy Re-Kultura składam wam najlepsze życzenia, aby każdy dzień był dla Was wyjątkowy, aby